4B0955531A 11 Pin 377 Intermittent Delay Wiper Control Relay 4B0955 531A 1Pcs
★★★★★ 4.1 97 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.labena.hr
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
relayTurn Signal RelaysColor:Black & SilverMaterial Plastic MetalSize approx72 x 61 x 3cm283 x 2.40 x 1.18inch)(L x W x T)Manufacturer Part Number: 4B0 955 531 A , 4B0955531A , 4B0955531 ANumber of Port: 11 PinItem included: 1 x Wiper Relay
  • relay
  • Turn Signal Relays
Model HCHJABBHR
Brand Name HCHJABBHR
Part Number SSCDFAFFE
Manufacturer HCHJABBHR
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
97 ratings | 40 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (75)
4 stars
7% (7)
3 stars
4% (4)
2 stars
2% (2)
1 star
10% (10)