XH-W3002 AC110V-220V DC12V/24V Temperature Controller LED Digital Control Thermostat Microcomputer Switch Thermoregulator Sensor(110V-220V 1500W)
★★★★★ 4.3 68 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.labena.hr
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Thermostat ControllersXH-W3002 AC110V-220V DC12V/24V Temperature Controller LED Digital Control Thermostat Microcomputer Switch Thermoregulator Sensor==========Model Number : XH-W3002 Microcomputer temperature controllerSmart home platform : NoneTemperature measurement range : -50 to 110Temperature control range : -50 to 110Temperature measurement accuracy : ±0.2Temperature control accuracy : ±0.1Measurement input : NTC10K L=1 meter waterproof probeInput power : DC12V/24 AC110V-220VOutput power : 120/240/1500WOutput type : direct outputOutput capacity : max 10AInstallation hole distance : 73mm (diameter 4mm)
  • Thermostat Controllers
Color 110v-220v 1500w
Brand Name XIJQKTWT
Model Name XIJQKTWT
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Manufacturer XIJQKTWT
Model Number XIJQKTWT
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
68 ratings | 28 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (54)
4 stars
6% (4)
3 stars
3% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (7)